Evropska liga: CSKA Moskva eliminisala Crvenu zvezdu

Bedrudin Brljavac  | 21.02.2018 - Update : 22.02.2018
Evropska liga: CSKA Moskva eliminisala Crvenu zvezdu Fotoreporter: Sefa Karacan - Anadolu Agency

Moskva

MOSKVA (AA) - CSKA Moskva je, nakon remija 0:0 u Beogradu, u uzvratnom meču šesnaestine finala Evropske lige u Moskvi savladala Crvenu Zvezdu rezultatom 1:0, čime se plasirala u osminu finala, javlja Anadolu Agency (AA).

Domaćin je golom Alana Dzagoeva poveo u prvoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena, što je bio i rezultat prvog dijela igre.

CSKA Moskva je i u drugom poluvremenu imala nekoliko izglednih prilika, ali se rezultat ipak nije mijenjao pa je ruska ekipa na kraju zaslušeno izborila plasman u naredni krug takmičenja.

U četvrtak su na programu preostali dueli u okviru šesnaestine finala Evropske lige.